top of page
image017.jpg

Richard Bransoni autobiograafiast jäi meelde lause:

"Muutke maailm positiivsemaks ja tehke midagi head. Kui te ei muuda teiste inimeste elu paremaks, siis te ei peaks äris osalema. Ettevõttel on kohustus maailma paremaks muuta."

Meie oleme eesmärgiks võtnud muuta oma klientide maailm paremaks, pakkudes neile parima kvaliteediga ja detailideni läbimõeldud mööblit ja sisustuslahendusi.

Kes me oleme?

Te olete sattunud meie kodulehele ja võib arvata, et põhjusega - teil on soov sisustada oma kodu või töökoht. Ilmselt on teil ka esmane kujutlus sellest, milline see olema peaks. Te olete õiges kohas, kui hindate personaalset suhtlemist ja seda, et teie soove arvestatakse. Kui vajate innovaatilisi lahendusi ja unistate originaalsest disainist. Kui soovite kestvat väärtust.

Sobilik pilt kodulehele.jpg

Meie meeskond

Meie töötajad on meie ettevõtte kõige suurem varandus. On läinud aastaid, et leida tõelisi meistreid, kes meie põhimõtteid järgides teevad suurepärast tööd. Suur osa töötajatest on olnud meiega 15-20 aastat. Saage meiega tuttavaks!

Meie firma

OÜ Timbermeister alustas oma tegevust 1992. Oleme algusest alates hoidnud põhimõtet, et meie töös on esmatähtsad kvaliteet ning hea suhe kliendiga. Meie klientide hulgas on väga palju neid, kes on kujunenud püsivateks tellijateks, isegi sõpradeks. Meie koostööpartnerite hulgas on arhitekte ja tarnijaid, kellega koostöö on kestnud juba kümneid aastaid. See on suur väärtus, mida hoida.

Meie toodetud mööblit võib peale Eesti leida ka Soomest (meie suurim ekspordipartner), Rootsist, Inglismaalt, Belgiast, Norrast. Oleme teinud sisustuslahendusi muuseumidele sh. Lennusadam, Eesti Ajaloomuuseum, Eesti Panga Muuseum, NUKU muuseum, restoranidele, kontoritesse ning paljudesse kodudesse.

17.jpg

Looge enda unistuste kodu.
Võtke meiega ühendust.

bottom of page